Дана 25. 6. 2024. године традиционално је организован пријем на Белом двору за све  ђаке генерације у Србији, њихове родитеље и професоре. На овом пријему био је и наш ученик Милош Радовановић, ученик генерације 2020/2024. Сви присутни, на челу са престолонаследником Њ.К. В. Александром Карађорђевићем честитали су најбољим матурантима Србије на постигнутим изузетним резултатима, са најбољим жељама за њихову будућност и будуће каријере. Ученицима су имали прилику да од истакнутих личности Србије и иностранства слушају беседе о етичким вредностима, врлинама и важностима и моћи знања и  образовања. Сви говорници пожелели честитали су родитељима и ученицима на постигнутим успесима и охрабрили их да наставе да граде своју будућност на темељима мудрости, скромности, учености и разумевања. Честитамо Милошу Радовановићу и желимо му много среће и успеха у будућности!