Поводом Међународног дана младих, у Свечаној сали града Лесковца одржана je свечана додела уговора представницима ђачких парламената и удружења, чији су пројекти подржани у оквиру програма “Активирај се”. Ове године, град Лесковац је, у сарадњи са Канцеларијом за младе, финансијски подржао укупно 20 пројеката за реализацију идеја које промовишу активизам младих. Наша школа је међу добитницима овог признања а ђачки парламент је, уз подршку стручног кадра, припремио пројекат који је препознат као значајан допринос развоју заједнице и унапређењу услова за младе у нашем граду. Ова подршка ће омогућити реализацију нашег пројекта у пуном капацитету, чиме ћемо додатно оснажити ученичку партиципацију и креативност.