Нова школска 2024/2025. година у Економској школи “Ђука Динић” у Лесковцу почиње у понедељак, 2. септембра 2024. године.
Почетак наставе: Настава за све ученике започеће у поподневној смени, са првим часом у 13:15 часова. Свечани пријем за ученике првог разреда биће одржан у 13:00 часова на главном улазу школе. Током пријема, ученике ће дочекати њихове одељењске старешине, које ће их увести у свет средњошколског образовања.
Распоред по спратовима: приземље – 3. и 4. разред; I спрат – 2.разред; II спрат – 1.разред.
Подсетник: Молимо све ученике да при доласку у школу поштују кодекс облачења. Наш циљ је да заједно обезбедимо пријатно и професионално окружење за учење.
Желимо вам успешан почетак нове школске године и радујемо се свему што нас очекује у наредним месецима!