И ове године су, као и претходних година,  попуњена сва места  у првом уписном року. Упис ученика у први разред обавиће се  2. и 3. јула у периоду од 8 до 15 сати, а биће могуће уписати се и електронским путем. Број бодова који су ове године били потребни за упис у нашу школу кретао се у распону од 95,40 до 76,44, у зависности од образовног профила, те је тако за смер правно-пословни техничар било потребно између  95,40 и  83 бода, за смер економски техничар ове године било је потребно између 94,50 до 79,41 бодова, а за   финансијско-рачуноводствени техничар између 92,10 и 76,44 бодова. Честитамо свим ученицима на оствареним резултатима и желимо им много успеха у наставку школовања! Добро нам дошли!