Сајам каријерног вођења и саветовања

Наставнице наше школе и координатори Тима за професионални развој запослених и каријерно вођење и саветовање ученика, Бојана Цветановић и Весна Младеновић су присуствовале Сајму каријерног вођења и саветовања (КВИС) одржаног 01.12.2022. године, у простору Фондације за отворено друштво. Сајам је организовала Београдска отворена школа (БОШ)  у сарадњи са Националном асоцијацијом Канцеларија за младе.

Сајам је имао за циљ да окупи тимове средњих школа за каријерно саветовање и вођење, Канцеларије за младе и организације цивилног друштва које се баве каријерним вођењем и саветовањем, као и друге заинтересоване представнике средњих школа и других институција и организација. Овај догађај је био јединствена прилика да се размене искуства и унапреди рад у овој области и да се упознамо са програмима и активностима најактивнијих средњошколских тимова и осталих учесника.