У Економској школи “Ђука Динић” одржан је састанак са представницима Агенције за квалификације. Испред школе састанку су присуствовали директорка школе Биљана Ђорђевић, координаторка Тима за осигурање квалитета рад установе Марина Станковић и професори ЕГП Бојана Џунић Јосиповић, Бојана Цветановић, Зоран Димитријевић и Ивана Станојевић док су Агенцију представљали директор проф. др Часлав Митровић и његова заменица Ивана Чворовић Плавшић. На састанку је било речи о пилотирању алата за процењивање квалитета рада установе , о концепту Каријeрног вођења и саветовања у средњој школи и компетенцијама каријерних практичара које ће бити представљена на Форуму ЕТФ који ће бити одржан у Београду новембра месеца као и о другим важним питањима из области стандарда квалификација.

Овакви састанци доприносе јачању капацитета установе у различитим областима деловања и развоја.