Ванредна скупштина градског Савеза за школски спорт одржана је у Техничкој школи “Раде Металац” у Лесковцу, 27. јуна.
На скупштини су додељена признања за најуспешније основне и средње школе на територији града Лесковца у претходној школској години, док су представници школа били наставници физичког васпитања. На скупштини градског савета говорило се о предстојећој школској години и о самим такмичењима.
Међу најуспешнијим средњим школама је и наша школа, која је заузела треће место по броју остварених бодова.
Представници су истакли да је ова школска година била јако успешна за наш град и савез јер је било доста учешћа на државним такмичењима где су остварени одлични резултати.
Овај догађај има за циљ да промовише спортски дух и постигнућа школа у граду Лесковцу.