Милан Митић проглашен је ђаком генерације 2018–2022. Милан је својим залагањем и бројним успесима на такмичењима, као и позитивим ставом према школи показао да је заслужено један од представника ове школе који ће са поносом представљати нашу школу у скупини најбољих међу најбољима.Милан је био ученик четвртог пет, чији је одељењски старешина била Данијела Радовановић.  Највише успеха овогодишњи ђак генерације  имао је  на такмичењима у пливању, у чему се посебно истакао као освајач неколико медаља. Такође нашу школу успешно је представљао на смотри рецитатора и радо се одазивао позивима за учешће у ваннаставним активностима. Милану је 15. јуна  на свечаној додели диплома уручено посебно признање и поклон, при чему је директорка школе Биљана Ђорђевић, заједно са одељењским старешинама, пожелела Милану и осталим успешним ученицама много среће у   даљем току школовања.