Девети сајам каријерног вођења и саветовања окупио је школе, канцеларије за младе и организације цивилног друштва које реализују активности у области каријерног вођења и саветовања, али фокусирају и на област предузетништва као механизам подршке младима и побољшања њиховог положаја у области запошљивости. На овом сајму, који је одржан 5. децембра у Београду, наша школа учествовала је у својству излагача. Као излагачи школу су представљале Биљана Жугић и Данијела Радовановић, а као део екипе, у својству посматрача биле су Весна Младеновић и Емилија Митић. Жири је преопознао труд и залагање чланова тима за каријерно вођење и посебно похвалио нашу школу за укључивање младих у рад тима и алумни организацију, са образложењем да је веома важно да млади успешни људи  своје искуство преносе ученицима и са њима разговарају о питањима  каријере и проблемима са којима би се могли суочити.