Матуранти Економске школе 25. маја свечано су прославили завршетак једног  периода -крај школовања и званично отворили ново поглавље у својим животима. Били су тамо са онима који су обележили њихово школовање: са својим професорима, педагогом, директором школе и свима осталима који су протекле четири године били део њихове свакодневице. Имали су шта да им кажу, а професори су ове вечери били поносни на све оно што су од њих чули и све што су видели: осмехе, дружење, заједништво и поштовање. У хотелу Грош Плаза матуранти су ове вечери показали да су достојни сваке наше хвале и нашег поверања.

Желимо им сву срећу и дивну будућност, у коју ће надамо се уградити и  ове предивне фотографије као сведочанство једног дивног и непоновљивог доба.

Срећно Вам било, генерацијо 2023!