У просторијама школе 27.11.2023. одржана је радионица за ученике другог,  трећег и четвртог разреда у организацији Тима за каријерно вођење и саветовање. Овај пут радионицу је припремила и водила Аница Маринковић, која се, као члан наше алумни организације, одазвала на наш позив да у својству бившег ученика наше школе одржи радионицу за ђаке.

Аница је на веома занимљив начин представила ученицима свој развојни пут и предочила им све изазове са којима се сусретала на свом путу ка успеху.  Њен професионални развој започео је управо кроз ваннаставне активности школе, наставио се у току даљег школовања и још увек траје у компанији у којој тренутно гради своју каријеру. Аница је охрабрила ученике да не посустају пред препрекама, којих ће сигурно бити, и да храбро остварују своје циљеве.