Ученици економске школе заједно са професорима посетили су трећи привредни форум Мој наследник у организације школе за развој пословних вештина Иване Мицић.
Гости форума су били: Дубравка Бјекић, оснивач и директорка прве платне институција у Србији, Соња Ћетковић, директорка Послови ивфостуд,
Марко Шпилер, оснивач и директор Центра за менаџмент, Ђорђе Петровић, Ана Јовановић, предузетници.
Успешни предузетници су из свог дугогодишњег искуства говорили о занимањима које данашње тржиште тражи, о проблемима одлива запослених и како мотивисати младе људе и подстаћи њихову креативност.
Кроз панел дискусије гости су дали одговор на питање како унапредити компанију кроз професионализацију и увођење наследника у пословање.