У суботу 11.3.2023.г. одржано је општинско такмичење из историје и окружно такмичење Књижевна олимпијада. На такмичењу из историје наши учениcи остварили су резултате вредне хвале. Прво место освојио је Милош Радовановић, ученик III–1, са максималним бројем бодова, а трећe место освојили су ученици: Николина Милић (I–4), Јулија Анђелковић (II–4) и Лука Станковић (II–5). Предметни наставник ученицима је Милена Манојловић. Истог дана одржан је окружни ниво такмичења Књижевна олимпијада у нашој школи, на коме су учествовала 32 ученика средњих стручних  школа и гимназија из Јабланичког округа. На овом такмичењу наша ученица Емилија Љубисављевић (I–1), чији је предметни наставник Сузана Ђорђевић, освојила је прво место. Честитамо свим награђеним ученицима и њиховим менторима и желимо им много успеха на следећем нивоу такмичења!