На регионалном такмичењу „Пословни изазов“ југоисточне Србије, одржаном 2. новембра у Лесковцу, учествовала је и екипа Економске школе „Ђука Динић“. Четворо ученика, Јована Ђорђевић, Александра Пешић, Ива Радић из 2-1 и Алекса Божић из 3-3 под менторством професора Живојина Прокоповића провели су дан у надметању у пословним вештинама са стотинак средњошколаца од Алексинца и Сврљига до Врања и Бујановца. Њихов задатак био је да осмисле призвод/услугу којим ће повећати интересовање младих за читање књига. Екипе су састављене из различитих школа, тако да су имали прилику да раде са другим ученицима и да заједнички одбране пословну идеју пред жиријем.

Јована је освојила 1. место, а Алекса 2. место, тако да су се пласирали на Национално првенство у Београду фебруара следеће године.