На општинском такмичењу у малом фудбалу наша мушка екипа освојила је прво место и пласирала се на окружно такмичење, савладавши у финалу екипу Гимназије. Део победничке екипе били су: Вељко Трајковић (III–5), Нинослав Миленковић (III–4), Немања Стојановић (II–1), Данијел Стаменковић (III–4), Коста Сибиновић (I–4), Лазар Цветковић (I–4), Алекса Марковић (I–2), Лука Бранковић (II–3), Вељко Љубеновић( IV–5), Матеја Митровић (I–5), Страхиња Станковић (I–1).

Женска екипа наше школе била је такође веома успешна. Девојчице су на истом такмичењу освојиле друго место. Ову екипу чине: Луна Милошевић (IV–4),Емилија Лепојевић (IV–4), Марија Коцић (IV–4), Маја Богдановић (IV–5),Нађа Величковић (III–5), Анђела Стojковић (II–3), Сандра Спасић (II–3), Сара Цветковић (II–3), Марта Николић (II–3), Уна Цакић (I–4).

Честитамо свим ученицима и њиховим професорима и желимо им много успеха у наставку такмичења!